Apie kompaniją

SIA "Modul" siūlo sandėliavimo konteinerius 20 `ir 40`, biuro, buitinius, sanitarinius konteinerius, kurie yra naudojami gyvenamųjų namų statybos vietose - tiek vadovams, tiek darbuotojams, taip pat specializuotus ir technologinius konteinerius pagamintus pagal klientų poreikius.

Šios grupės klientams priklauso statybos, gamybos, prekybos, transporto, ekspedicinių firmų, laivų savininkai. Be to, gaminant specializuotus konteinerius mes bendradarbiaujame - su Lenkijos, ir užsienio - gynybos agentūromis, nevyriausybinėmis organizacijomis (JT), su paieškos ir kasybos įmonėmis, ligoninėmis ir su bendrovėmis, teikiančiomis paslaugas telekomunikacijų srityje.

 

SIA "Modul" taip pat siūlo platų pasirinkimą transporto konteinerių, įskaitant pagrindinius konteinerius 20 'ir 40', OPENTOP / Hardtop konteineriai, SIDE-DOOR, platformas negabaritiniams kroviniams FLAT ir konteinerius – šaldytuvus. Mūsų kvalifikuotas personalas garantuoja aukštas paslaugas ir profesionalias konsultavimo paslaugas konteinerių srityje. Įmonė turi biurų tinklą, kuris aptarnauja klientus visoje šalyje ir už jos ribų.

Nuo 2014.04.01 pradėjome veiklą ir Lietuvoje,buvo įkurta UAB"Modul LT".